בריתות

תינוק נולד? שמחה כל המשפחה. איך מציינים את האירוע? איפה עורכים את הברית או את הבריתה? אתם מחפשים לרגל האירוע המשמח הזה אולם אירועים סוחף ויוקרתי שיכיל את ההתרגשות ואת השמחה שלכם, ויהלום את החלום הגדול שלכם! אתם מוזמנים להכיר מקרוב את חלל האירועים עלמא ספנסר תל אביב – מקום מדהים לאירועים שמותירים חותם.

חלל אירועים מעוצב ברמת על
עיצוב חלל האירועים משפיע ישירות על האווירה באירוע. בדיוק לכן אנחנו בעלמא ספנסר טרחנו לעצב חלל מוקפד ומעוצב שלוקח בחשבון כל פינה ונישה במתחם. זאת כדי לאפשר לכל לקוח וכמובן שגם לכם, לערוך ברית או בריתה מרגשים ומשמחים כל לב.

ההנאה שלכם היא ההצלחה שלנו
אצלנו הצוות רואה לנגד עיניו את ההנאה שלכם באירוע, רואה את שביעות הרצון שלכם ואת החוויה, ועושה כל שניתן על מנת להגשים את המשאלות שלכם. כל אחד מאנשי הצוות כאן כדי להוביל את הברית או הבריתה שלכם להצלחה מקסימלית. אנו טורחים ועושים כל מאמץ כדי לעשות הכול באופן מושלם, והרבה יותר. אין פלא שעורכי האירועים אצלנו חשים כי האירוע שלהם הוא אחד ויחיד, ושביעות הרצון שלהם חשובה לנו מכל.

תפריט קולינרי מדהים
טובי המאכלים והמנות המעוצבות והמרשימות ביותר נרקחות במטבחי האולם. על ידי צוות מקצועי ומנוסה שקיבץ תחת תפריט אחד את המתכונים המובילים ואת המנות המרשימות מנקודות שונות ברחבי העולם. הכול על מנת להפתיע אתכם ואת האורחים שלכם בארוחה מוקפדת ומרשימה שמציעה בפניכם חגיגה של צבעים, חגיגה של טעמים. התפריט מגוון ומאפשר לכם להרכיב את הארוחה בברית או בבריתה ממש כמו שאתם אוהבים ורוצים שיהיה.

קונספט אישי משלכם
לרגל השמחה הגדולה אתם מוזמנים להפיק אירוע ייחודי בקונספט אישי שמתאים לרגל השמחה השרויה במעונכם. אתם בוחרים ואנו מיישמים. אתם קובעים ואנו מפיקים. אנחנו עובדים ואתם שמחים ומרוצים. לרגל הברית או הבריתה שלכם אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולחוש כיצד ההפקה שלכם יוצאת לדרך בידיים מיומנויות ועם חשיבה פרטנית לכל פרט ופרט.
בואו להכיר מקרוב מתחם אירועים מדהים שאין כמותו מתאים לשמחת הברית שלכם! בואו לחגוג את הבריתה בעלמא ספנסר ולהתפעל יחד עם האורחים מאווירה מרוממת והפקה מושלמת!